Bezpieczeństwo IT

Kopie zapasowe. Twoje spokojne jutro.

Czy kiedykolwiek straciliście godziny swojej pracy przez to, że program odmówił posłuszeństwa? Co w przypadku, gdy bezpowrotnie tracicie dane nad którymi pracowaliście kilka tygodni w wyniku uszkodzenia sprzętu? Zdarzyło Wam się zgubić pendrive z ważnymi dokumentami?
Dyrektor Działu Technicznego
Przemysław Sobczyk
Dyrektor Działu Technicznego

Powiązane usługi

Kopie zapasowe

Niezawodne programy do backupu danych lokalnych i tych w chmurze. Kopia zapasowa w firmie - bezpieczeństwo w sytuacji awarii lub utraty sprzętu.

Tagi

Czy kiedykolwiek straciliście godziny swojej pracy przez to, że program odmówił posłuszeństwa? Co w przypadku, gdy bezpowrotnie tracicie dane nad którymi pracowaliście kilka tygodni w wyniku uszkodzenia sprzętu? Zdarzyło Wam się zgubić pendrive z ważnymi dokumentami? Co w przypadku, gdy burza doprowadziła do przepięcia co w efekcie doprowadziło do utraty wszystkich danych w firmie? Czy regularnie wykonujesz kopie zapasowe najważniejszych danych w Twojej firmie?

Czy czytając te zagrożenia jesteście w stanie powiedzieć: “jestem gotowy na takie zdarzenia? Jeżeli nie, to ten artykuł jest dla was.

Sporo osób nie zdaje sobie sprawy z korzyści jakie idą wraz z regularnym tworzeniem kopii zapasowych.

Automatyczne kopie zapasowe

Kopie zapasowe Acronis

Gdy dojdzie do utraty danych ewentualne usługi zajmujące się profesjonalnym ich odzyskiwaniem są bardzo kosztowne i nigdy nie dają 100% pewności. Do konsekwencji można “doliczyć” utratę wizerunku i zaufania wśród swoich klientów. Należy również pamiętać o konsekwencjach związanych z wyciekiem danych naszych klientów, które chronione są obecnie przez Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) (RODO).

Więc czy warto ryzykować?

Acronis - automatyczne kopie zapasowe

Dopilnowanie, aby wszystkie urządzenia w infrastrukturze firmowej, wykonywały kopie zapasowe jest czasochłonne i wymaga niemałego zaangażowania. Z pomocą przychodzi Acronis dający najwyższej klasy rozwiązania m.in. tworzące kopie zapasowe dla biznesu i zwykłych klientów. Pomaga zadbać o bezpieczeństwo danych znajdujących się na urządzeniach, na których został zaimplementowany.

Główną zaletą takiego rozwiązania jest jego pełna autonomia. Po jednokrotnym skonfigurowaniu całego systemu, nie musimy się martwić i nagłą i niespodziewaną utratę danych. Kopie zapasowe tworzysz w sposób ciągły, zgodnie z wybranym przez nas harmonogramem.

Oprogramowanie jest od 2002 nieustannie ulepszane. Dzięki temu dzisiaj możemy śmiało powiedzieć, że Acronis jest godną zaufania firmą, dbającą o dobry wizerunek swoich produktów.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat oprogramowania do tworzenia kopii zapasowych i zabezpieczenia danych w Twoim przedsiębiorstwie? skorzystaj z formularza kontaktowego lub zadzwoń bezpośrednio do opiekuna wybranego przez Ciebie rozwiązania, a nasi specjaliści doradzą Ci, jak skutecznie ochronić firmę przed niechcianymi sytuacjami.

Powiązane usługi

Kopie zapasowe

Niezawodne programy do backupu danych lokalnych i tych w chmurze. Kopia zapasowa w firmie - bezpieczeństwo w sytuacji awarii lub utraty sprzętu.