Bezpieczeństwo IT

Oferta Perceptus

Pomagamy zapewnić bezpieczeństwo firmom i instytucjom. Dostarczamy kompleksowe rozwiązania IT. Poznaj ofertę Perceptus.

Cyberbezpieczeństwo

Zadbaj o bezpieczeństwo danych w firmie. Oferujemy systemy DLP, firewall, szyfrowanie danych oraz systemy kopii zapasowych, które zadbają o cyberbezpieczeństwo Twojego biznesu.

systemy bezpieczeństwa IT - systemy antywirusowe

Systemy antywirusowe

Oprogramowanie antywirusowe dla firmy. Wdrożenia i integracja systemów. Ochrona przed wirusami, ransomware i malware z systemem ESET dla firmy.
systemy bezpieczeństwa IT - utm / ng fall

UTM/NG Firewall

Niezawodne urządzenia UTM i NG Firewall Stormshield dla małej, średniej i dużej firmy. Wyposażony w IPS, filtr treści stron i ochronę przed spamem.

Kopie zapasowe

Niezawodne programy do backupu danych lokalnych i tych w chmurze. Kopia zapasowa w firmie - bezpieczeństwo w sytuacji awarii lub utraty sprzętu.

Systemy DLP

Oprogramowanie DLP Data Loss Prevention: Safetica, DeviceLock. Ochrona przed wyciekami danych, utratą informacji.

SOC

Centrum Usług Bezpieczeństwa jest kompleksową usługą specjalizująca się w zwiększeniu bezpieczeństwa. Umożliwia szybszą reakcję w przypadku ataku.

Szukasz rozwiązań dla samorządów?

Zarządzanie IT

Kompleksowe systemy ułatwiające zarządzanie IT. Oferujmy oprogramowanie do monitorowania sieci i pracowników oraz analizy danych, dzięki którym o cyberbezpieczeństwo nie musisz się martwić.

Monitorowanie sieci i pracowników

Monitorowanie sieci i pracowników. Rejestr aktywności, status pracy, bezpieczeństwo i czas pracy pracowników i sieci w jednym systemie.

Rozwiązania chmurowe

Rozwiązania chmurowe dla firm różnej wielkości. Platformy Microsoft 365 i Microsoft Azure usprawniające procesy i zwiększające wydajność.

Zarządzanie dostępem uprzywilejowanym

Zarządzanie dostępem uprzywilejowanym pozwala na ochronę przed wyciekiem danych. Privileged Access Management to kontrola informacji w Twojej firmie!

Systemy do zarządzania drukiem

Urządzenia i systemy zarządzania drukiem optymalizujące koszty druku. Efektywne drukowanie poprzez zdalne zarządzanie drukiem.

Oprogramowanie do analizy danych

Oprogramowanie do analizy danych dla firm. Bezpieczny program zbierający, przechowujący i przetwarzające informacje.

Rozwiązania PERCEPTUS

Poznaj nasze autorskie rozwiązania. Podpis elektroniczny eSign.Tech, SOC, czyli centrum usług bezpieczeństwa, mobilne Data Center – wszystkie od początku projektowane tak, by zapewnić maksymalny poziom cyberbezpieczeństwa użytkowników.

eSign.tech

Platforma eSign.tech jest to innowacyjna usługa, która zapewnia bezpieczny i łatwy w obsłudze podpis elektroniczny

SOC

Centrum Usług Bezpieczeństwa jest kompleksową usługą specjalizująca się w zwiększeniu bezpieczeństwa. Umożliwia szybszą reakcję w przypadku ataku.

Mobilne Data Center

Data Center to mobilny, nowoczesny kontener wyposażony w pełną infrastrukturę informatyczną.

Sprzęt IT

Kompleksowe wsparcie w wyborze i dostawie właściwych rozwiązań to część naszych działań. Odpowiedni sprzęt gwarantuje szybką pracę i niezawodność w sytuacjach, w których bezpieczeństwo twojej organizacji jest wystawione na próbę.

systemy bezpieczeństwa IT - serwery i pamięci masowe

Serwery i pamięci masowe

Niezawodna pamięć masowa usprawniająca działania w firmie. Dostarczane macierze Dell EMC i Fujitsu są szybkie i odporne na awarie.

Urządzenia sieciowe

Urządzenia sieciowe dla małych, średnich i dużych firm. Sprzęt sieciowy umożliwiający zarządzanie, większą kontrolę i przepustowość sieci.

Zasilanie awaryjne

Zasilanie awaryjne UPS offline, line-interactive, a także online dla małej, średniej i dużej firmy. Zapewniają ochronę przed wahaniem sieci.

Sprzęt komputerowy

Wydajny sprzęt komputerowy do firmy – małej i dużej. Sprzęt komputerowy dopasowany do wymagań klienta. Komputery, notebooki, tablety, monitory, klawiatury, myszki do biura.

HSM

Kryptograficzne szyfrowanie danych Hardware Security Module (moduł HSM) - najwyższy poziom zabezpieczenia danych wrażliwych.
Perceptus sp. z o. o. © 2023