Bezpieczeństwo IT

Ułatwienia dla jednostek publicznych – COAR

Endpoint Protection (ESET) dla jednostek administracji publicznej w Polsce
avatar
Perceptus

Powiązane usługi

Tagi

Perceptus to doświadczony i ceniony integrator rozwiązań z obszaru cybersecurity, co potwierdzają nie tylko kolejne wprowadzane na rynek usługi, ale też kontrakty realizowane dla najważniejszych podmiotów w kraju.

W dniu 5 grudnia Centrum Obsługi Administracji Rządowej podpisało umowę z firmą Perceptus Sp z o. o. na dostawę oprogramowania typu Endpoint Protection dla wszystkich jednostek administracji publicznej w Polsce.

W ramach tej umowy oprogramowanie może zostać zamówione przez jednostki w drodze uproszczonego i szybkiego postępowania wykonawczego.

Chcesz skorzystać z uproszczonej procedury
i zamówić oprogramowanie dla swojej jednostki administracji publicznej przez platformę COAR?

 

Zamówienia będą realizowane do osiągnięcia limitu określonego w umowie na poziomie 14 000 000 brutto.

Umowa została zawarta w ramach programu zamówień centralnych Publicznej chmury obliczeniowej realizowanego na zlecenie Ministerstwa Cyfryzacji w ramach projektu POPC Wspólna Infrastruktura Informatyczna Państwa.

To nie pierwszy przypadek, kiedy Perceptus realizuje duże kontrakty na dostawy oprogramowania zabezpieczającego użytkowników końcowych. M. in. w 2021 roku dokonał największego w Europie wdrożenia rozwiązań typu Endpoint Protection na 85 000 urządzeń wykorzystanych w 700 lokalizacjach przez 65 000 użytkowników.

Chcesz zadbać o cyberbezpieczeństwo?

Jak zamówić oprogramowanie antywirusowe?

Chcesz zamówić oprogramowanie antywirusowe dla swojej jednostki administracji publicznej w ramach uproszczonej procedury, ale nie wiesz w jaki sposób możesz to zrobić?

Zostaw dane – przeprowadzimy Cię przez ten proces krok po kroku. 

Powiązane usługi