perceptus@perceptus.pl, Tel. 68 470 07 70

Zostań Partnerem

Zapewniamy unikalną atmosferę współpracy

Zaobserwowaliśmy, iż polski rynek IT posiada wciąż ogromny, niewykorzystany potencjał, który – z Państwa udziałem – chcielibyśmy zagospodarować. Wymaga to jednak zaangażowania się firm o ugruntowanej pozycji rynkowej, dlatego zwracamy się do Państwa z ofertą współpracy. Wierzymy, że wspólnie możemy wykorzystać istniejące możliwości i czerpać z tego faktu korzyści!

W dzisiejszym świecie ostrej konkurencji dbanie o jakość i nowoczesność produktów jest oczywistą powinnością każdej firmy. Co nas wyróżnia, to stałe i ambitne wysuwanie się przed innych, gdy chodzi o innowacyjność.

Współpracujemy z wieloma największymi, światowymi firmami. Wybraliśmy naszych Partnerów przede wszystkim z myślą o korzyściach dla Klienta, a nie dla marketingowych sloganów bez pokrycia.

Nasz Program Partnerski to propozycja współpracy skierowana do firm zajmujących się sprzedażą oprogramowania i rozwiązań sprzętowych systemów bezpieczeństwa danych (programów antywirusowych, urządzeń UTM) oraz rozwiązań związanych z budową infrastruktury informatycznej przedsiębiorstw i instytucji.

Korzyści i możliwości:

  • dostępność w jednym miejscu pełnej oferty rozwiązań z dziedziny sprzętu IT oraz oprogramowania najlepszych światowych producentów,
  • opisy produktów oraz szczegółowe informacje techniczne dostępne na naszych stronach internetowych,
  • atrakcyjna rynkowo oferta dla Partnerów, pozwalająca na efektywne konkurowanie zarówno zakresem oferowanych rozwiązań IT jak i ceną,
    indywidualny opiekun zapewniający szybkie wsparcie w przypadku pytań czy wątpliwości (telefon, email).

Jakby tego było mało, sam Program Partnerski dodaje kolejne korzyści dostępne dla Partnerów, którzy zdecydują się z nami współpracować:

  • brak kosztów związanych z uczestnictwem w Programie Partnerskim,
  • brak limitów obrotu, które musi wyrobić Partner w ramach programu.

Zapewniamy unikalną atmosferę współpracy gwarantującą Partnerom pewność i sukces ich biznesu poprzez naszą elastyczność oraz najwyższej jakości zaufanie, dające gwarancję niezawodności współpracy.

Decydując się na współpracę z firmą Perceptus, stawiają Państwo na stabilność, wygodę i zysk. Wszystko to daje gwarancję doskonałych relacji biznesowych oraz generowania w łatwy i wygodny sposób coraz większych dochodów.

Jeżeli są Państwo zainteresowani współpracą prosimy o kontakt z nami.

Back to Top