perceptus@perceptus.pl, Tel. 68 470 07 70

Systemy kontroli dostępu

Bezpieczny dostęp

Bezpieczny dostęp

System kontroli dostępu do pomieszczeń z wykorzystaniem elektronicznego klucza kryptograficznego.

Oferowane rozwiązanie w postaci systemu kontroli dostępu do pomieszczeń, wykorzystuje elektroniczny klucz kryptograficzny do poświadczania tożsamości przez danego użytkownika.
Umożliwia to połączenie profilu użytkownika tego klucza z wieloma innymi usługami świadczonymi w oparciu o chmurę lub w Internecie. Stworzony w ten sposób system stanowi narzędzie do zarządzania dostępem, pozwalające danemu użytkownikowi na wykorzystanie elektronicznego klucza kryptograficznego jako drugiego składnika uwierzytelniania na portalach wspierających (usługi internetowe oraz w chmurze), co w znaczny sposób podnosi poziom bezpieczeństwa.
Elektroniczny klucz kryptograficzny pozwala lepiej chronić konta użytkowników (usługi internetowe oraz chmurowe) oraz ze względu na swoją zasadę działania stanowi również skuteczną ochronę przed atakami typu phishing.

Rozwiązanie to jest szybkie i łatwe w użyciu, jednocześnie gwarantując wysoki poziom bezpieczeństwa, dzięki zastosowaniu wielopoziomowego uwierzytelniania oraz mechanizmu kryptograficznego.

perceptus

Back to Top