perceptus@perceptus.pl, Tel. 68 470 07 70

Specjalista ds. marketingu

Ogromnym potencjałem i wartością naszej firmy są ludzie

Poszukujemy specjalisty, który łączy dużą wiedzę i doświadczenie w marketingu.

Zadania:

  • Współtworzenie strategii marketingowej (również w obszarze marketingu internetowego)
  • Współpraca z działem handlowym w zakresie pozyskiwania i rozwoju klienta
  • Tworzenie materiałów marketingowych
  • Aktualizacja strony firmowej
  • Zarządzanie systemem marketing automation (budowanie scenariuszy, listy tagów, itp.)
  • Przygotowywanie informacji prasowych, media relations
  • Przygotowywanie prezentacji i raportów
  • Realizacja projektów komunikacyjnych i eventowych
  • Przygotowywanie i wysyłka materiałów marketingowych

Oczekiwania:

  • Studia wyższe o profilu marketing i PR lub komunikacja
  • Doświadczenie na analogicznym stanowisku
  • Doświadczenie w realizowaniu planów marketingowych
  • Umiejętność tworzenia informacji prasowych i mailingów
  • Umiejętności komunikacyjne i interpersonalne

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie
  • Pracę w dynamicznym środowisku z ciekawymi produktami
  • Udział w ciekawych projektach
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Możliwość rozwijania i poszerzania kompetencji

Aplikuj: rekrutacja@perceptus.pl
Tel.: 516 042 207

Back to Top