perceptus@perceptus.pl, Tel. 68 470 07 70

Copywriter

Ogromnym potencjałem i wartością naszej firmy są ludzie

Opis stanowiska:

  • tworzenie tekstów reklamowych,
  • tworzenie opisów produktów,
  • tworzenie tekstów na strony WWW,
  • tworzenie artykułów eksperckich i wysokiej jakości,
  • tworzenie tekstów na blog,
  • tworzenie tekstów do folderów reklamowych,
  • tworzenie artykułów sponsorowanych,
  • tworzenie tekstów do publikacji w social media.

Poszukujemy osób, które:

  • są studentami politologii, dziennikarstwa, marketingu, socjologii, komunikacji lub zarządzania,
  • rozumieją środowisko i język informatyków,
  • są kreatywne i samodzielne, gotowe realizować niestandardowe wyzwania,
  • potrafią organizować sobie pracę,
  • wykazują się inicjatywą oraz zaangażowaniem.

Co oferujemy?

  • gwarantujemy dostęp do najnowszych technologii i wiedzy,
  • możliwość rozwoju kompetencji poprzez pracę z zespołem otwartych i kreatywnych ludzi,
  • możliwość udziału w ciekawych projektach,
  • udział w konferencjach oraz w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych,
  • udział w spotkaniach i wyjazdach integracyjnych,
  • dla samodzielnych także możliwość pracy zdalnej,
  • dla najlepszych zapewniamy pracę na stałe.

Rekrutacja to tylko kilka kroków:

  • krok 1: Wyślij CV na rekrutacja@perceptus.pl
  • Przeprowadzimy krótką rozmowa telefoniczna – porozmawiamy o Twoim doświadczeniu, umiejętnościach i planach. Zapewne umówimy się na spotkanie.
  • Rozmowa podczas spotkania.
  • Praktyka…
Back to Top