perceptus@perceptus.pl, Tel. 68 470 07 70

O firmie

Być lepszym od naszej konkurencji w spełnianiu wysokich wymagań naszych klientów

perceptus

Rozwiązania IT dla biznesu

Swoim klientom oferujemy szeroki wachlarz rozwiązań IT, skutecznie przyspieszając ich biznes. Każdą ofertę dopasowujemy do indywidualnych potrzeb, dając gwarancję jakości, bezpieczeństwa i komfortu.

Jako eksperci w swej dziedzinie, potrafimy w lekki i zrozumiały sposób przedstawić techniczne kwestie, z którymi pracujemy na co dzień.

W naszych działaniach stawiamy na jakość i zadowolenie klientów, a wprowadzane przez nas innowacyjne rozwiązania są kolejnymi etapami ku doskonałości.

Misja

Naszą misją jest stworzenie wiarygodnej i rentownej globalnej firmy informatycznej dostarczającej wysokiej jakości sprzęt, oprogramowanie i usługi.

Ludzie

Największą siłą i wartością naszej firmy są ludzie. To dzięki nim możemy śmiało powiedzieć, że jesteśmy ekspertami w swojej branży.

Partnerstwo

Nasze usługi świadczymy w oparciu o standardy określone Certyfikatem Jakości ISO 9001:2015 oraz dostosowaniem standardów usług do wymogów światowych partnerów.

Filozofia współpracy z Klientem

Rozmowa z klientami pomaga nam we wspólnym ustaleniu najkorzystniejszych rozwiązań, dopasowanych do ich indywidualnych potrzeb i preferencji. Sukces naszych klientów jest wynikiem wspólnie postawionych celów. Tworząc innowacyjne technologicznie rozwiązania IT zaspokajamy bieżące potrzeby naszych klientów, a zarazem przyczyniamy się do tworzenia długofalowej strategii ich rozwoju.

Skuteczność naszych działań zawdzięczamy pracy zespołowej. Nasz zespół jest mieszanką ambicji, pasji i wyjątkowości. Zatrudniamy ludzi wnoszących do zespołu to co w nich najlepsze. Są ekspertami w swych dziedzinach. Wśród naszych pracowników jak i klientów, budujemy trwałe relacje oparte na wzajemnym szacunku i zaufaniu. Skuteczność wzajemnej komunikacji jest wynikiem ukierunkowania naszych działań na klienta i jego potrzeby. Dzielenie się wiedzą i doświadczeniem pomaga nam w osiąganiu optymalnych rozwiązań.

Charakteryzuje nas

  • najwyższa jakość,
  • innowacyjność,
  • doświadczeni eksperci.

Nasze serwisy internetowe

Rozwiązania HSM Security

HSM to urządzenie zapewniające najwyższy poziom zabezpieczenia wrażliwych danych. Umożliwia generowanie i przechowywanie kluczy kryptograficznych w chronionym, odizolowanym środowisku. Dzięki temu urządzeniu podniesiesz bezpieczeństwo w swoich strukturach, np. przy użyciu kart inteligentnych, poświadczeniu tożsamości lub przy implementacji weryfikacji dwuetapowej.

hsmsecurity.pl

Rozwiązania ESET

ESET to bezpieczeństwo potwierdzone licznymi nagrodami. Zarówno ESET Smart Security jak i ESET NOD32 Antivirus zdobyły liczne wyrazy uznania za skuteczną, kompleksową ochronę użytkowników domowych.

eset365.pl

Back to Top