Bezpieczeństwo IT

PercPass

PERC.PASS W pełni zabezpieczony manager haseł, który pozwoli zarządzać hasłami oraz zapewni kompleksową ochronę kryptograficzną danych uwierzytelniających. Autorskie rozwiązanie Perceptus pozwoli Twojej organizacji zarządzać ważnymi danymi uwierzytelniającymi, takimi jak: konta (np. użytkownika, czyli loginy), hasła, kody PIN, itd. To, co wyróżnia perc.pass na tle innych menedżerów haseł to poziom zabezpieczeń zaimplementowanych w rozwiązaniu, a przede […]

SOC

Centrum Usług Bezpieczeństwa jest kompleksową usługą specjalizująca się w zwiększeniu bezpieczeństwa. Umożliwia szybszą reakcję w przypadku ataku.

Systemy EDR endpoint protection

systemy DLP ochrona danych

Oprogramowanie antywirusowe dla firmy. Wdrożenia i integracja systemów. Ochrona przed wirusami, ransomware i malware z systemem ESET dla firmy.

UTM/NG Firewall

systemy DLP ochrona danych

Niezawodne urządzenia UTM i NG Firewall Stormshield dla małej, średniej i dużej firmy. Wyposażony w IPS, filtr treści stron i ochronę przed spamem.

Kopie zapasowe

systemy DLP ochrona danych

Niezawodne programy do backupu danych lokalnych i tych w chmurze. Kopia zapasowa w firmie – bezpieczeństwo w sytuacji awarii lub utraty sprzętu.

Rozwiązania chmurowe

Rozwiązania chmurowe dla firm różnej wielkości. Platformy Microsoft 365 i Microsoft Azure usprawniające procesy i zwiększające wydajność.