Bezpieczeństwo IT

Młodszy Inżynier Sieciowy

Dołącz do zespołu

Jeśli uważasz, że pasujesz do nas prześlij swoje CV wraz z listem motywacyjnym na adres

Zakres obowiązków:

  • administrowanie, utrzymanie i rozwój obecnej infrastruktury sieciowej LAN, WLAN
  • zapewnienie ciągłości pracy urządzeń sieciowych w tym ich aktualizacje
  • monitorowanie ruchu wewnątrz infrastruktury w celu wykrycia problemów komunikacyjnych, rozwiązywanie problemów w sieci LAN.
  • analiza problemów w rozproszonej infrastrukturze IT
  • opracowywanie i aktualizowanie dokumentacji technicznej
  • konfiguracja firewalli, przełączników, routerów oraz systemów WiFi
  • obsługa zgłoszeń technicznych od klientów

Nasze wymagania:

  • podstawowa znajomość zagadnień z zakresu wirtualizacji np. Hyper-V, VMware
  • podstawowa znajomość zagadnień związanych z WiFi
  • znajomość administrowania systemami i usługami firmy Microsoft
  • znajomość zagadnień z zakresu routing and switching,
  • umiejętność analizowania logów sieciowych, posługiwania się narzędziami do analizy ruchu sieciowego (tcpdump, wireshark)
  • znajomość modelu ISO/OSI oraz TCP/IP.
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2

Mile widziane:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość administrowania systemami Linux
  • znajomość zagadnień dot. bezpieczeństwa sieci LAN
  • dobra znajomość sprzętu sieciowego enterprise
  • dobra znajomość zagadnień z zakresu firewalli NGFW/UTM
  • doświadczenie we wdrażaniu i konfigurowaniu nowych rozwiązań sieciowych
  • doświadczenie w pracach typu „hardware refresh”
  • doświadczenie z autoryzacją w sieci opartą o protokół 802.1x i certyfikaty X.509
  • certyfikaty potwierdzające wiedzę z zakresu sieci komputerowych
  • umiejętność automatyzacji zadań przy wykorzystaniu bash, python, ansible

Oferujemy:

  • Umowę o pracę.
  • Stałe godziny pracy od poniedziałku do piątku (od 8:00 do 16:00).
  • Praca stacjonarna w Zielonej Górze.
  • Jasno określoną ścieżkę rozwoju oraz możliwość awansu.
  • Dostęp do najnowszych rozwiązań usprawniających codzienną pracę.