Oferty pracy

Każdy pracownik to nowy potencjał, który chcemy rozwijać i w który chcemy inwestować.

Aktualne oferty pracy

Kariera w Perceptus

Przejrzystość i uczciwość wobec pracowników, dbanie o ducha zespołu, szacunek, nieustanne słuchanie i przyjmowanie uwag – tak Perceptus sp. z o.o. buduje markę dobrego pracodawcy w branży IT.

Ogromnym potencjałem i wartością naszej firmy są ludzie w niej zatrudnieni. Kompetencje, zaangażowanie, umiejętności oraz niezwykła kreatywność naszych pracowników mają ogromny wpływ na nasz rozwój. Przynosi to wymierne efekty ekonomiczne i techniczne.

Stawiamy na ludzi otwartych, przejmujących inicjatywę i dynamicznych. Chcemy tworzyć takie warunki pracy, w których będzie możliwe rozwijanie i doskonalenie umiejętności oraz nabywanie nowych kwalifikacji – z korzyścią dla pracownika jak i dla firmy.

Naszym celem jest jak najlepsze wykorzystanie zdolności i umiejętności wszystkich zatrudnionych, gwarantując jednocześnie stabilność i bezpieczeństwo w długim okresie czasu. Zapewniamy stałe doskonalenie kompetencji i rozwój zawodowy pracowników.

Każdy pracownik to nowy potencjał, który chcemy rozwijać i w który chcemy inwestować.

  • Szukasz pracy, która pozwoli Ci rozwinąć skrzydła?
  • Chcesz się uczyć od najlepszych w branży?
  • Masz doświadczenie w sprzedaży i znasz branżę IT?
  • Doskonale odnajdujesz się w relacjach interpersonalnych?
  • Jesteś samodzielny i odpowiedzialny?

Jeśli uważasz, że pasujesz do nas prześlij swoje CV wraz z listem motywacyjnym na adres lub aplikuj przez formularz dostępny w aktualnych ofertach pracy rekrutacja@perceptus.pl

Archiwalne oferty pracy

Perceptus sp. z o. o. © 2021

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.