Bezpieczeństwo IT

Bon dla nauczyciela - skorzystaj z dofinansowania
i zbieraj bonusy dla szkoły!

Pytania i odpowiedzi – aktualna wiedza na temat programu dofinansowania zakupu profesjonalnego sprzętu IT dla nauczycieli.

Sprawdź informacje przygotowane:

bon dla nauczyciela

Ustawa wprowadzająca Bon dla nauczyciela z podpisem Prezydenta RP

Bon dla nauczyciela stał się faktem. Ustawa z dnia 7 lipca 2023 r. o wsparciu rozwoju kompetencji cyfrowych uczniów i nauczycieli w dniu  13 lipca została podpisana przez Prezydenta RP.

Na mocy tej ustawy określony został tryb przyznawania wsparcia uczniom i nauczycielom w związku z rozwojem kompetencji cyfrowych.

Bon dla nauczyciela na zakup laptopa

Na tej stronie zebraliśmy informacje na temat dofinansowania dla nauczycieli w oparciu o tekst opublikowanej ustawy. Będzie ona aktualizowana w miarę pojawiania się nowych, aktualnych informacji z Ministerstwa Cyfryzacji

 

Pytania i odpowiedzi o bon dla nauczyciela

Informacje dla jednostek samorządu obsługujących program Bon dla nauczyciela

Wejście w życie ustawy o wsparciu rozwoju kompetencji cyfrowych uczniów i nauczycieli pozwoli nauczycielom na zakup nowoczesnych laptopów. Państwo jako jednostka nadrzędna dla szkół będą realizować i rozliczać ten projekt.  Perceptus od lat współpracuje z JST.

Znając specyfikę Państwa pracy dobrze rozumiemy, że dodatkowy program to dla Państwa dodatkowe obowiązki.

W związku z tym zapewniamy pełne wsparcie dla jednostek samorządowych, których podległe szkoły chcielibyśmy przedstawić ofertę związaną z zapewnieniem pomocy w przygotowaniu wniosków, a także rozliczeniu projektów.

Chcesz zadbać o cyberbezpieczeństwo?

Skontaktuj się z nami!

Zostaw dane - oddzwonimy

Nasz konsultant odezwie się do Ciebie najpóźniej kolejnego dnia roboczego.