perceptus@perceptus.pl, Tel. 68 470 07 70

Badania i rozwój

Rozwijamy sie tylko wtedy, kiedy stawiamy przed sobą nowe wyzwania

Perceptus od początku swojej działalności szczególny nacisk kładzie na rozwój, który przejawia się w dbałości o jak najwyższą jakość oferowanych produktów i usług z dziedziny bezpieczeństwa IT, inwestycji w pracowników będących najlepszymi specjalistami w branży, realizacji projektów badawczo-rozwojowych (w tym współfinansowanych ze środków Unii Europejskiej) oraz współpracy zarówno z uczelniami wyższymi jak i innymi przedsiębiorstwami.
Działamy w myśl zasady:

„Rozwijamy sie tylko wtedy, kiedy stawiamy przed sobą nowe wyzwania.”
Beth Fantaskey

OBSZAR DZIAŁALNOŚCI B+R

Skupiamy się na opracowaniu produktów i usług z dziedziny bezpieczeństwa IT, których celem jest zapewnienie użytkownikom ochrony na jak najwyższym poziomie. Naszym priorytetem jest dążenie do opracowania, przetestowania i wdrożenia rozwiązań gwarantujących bezpieczeństwo zarówno informacji jak i infrastruktury IT przy założeniu rozsądnego poziomu kosztów.
Szczegóły

PROJEKTY UNIJNE

Wierzymy, iż dzięki możliwości ubiegania się o środki unijne w nowej perspektywie, w ramach regionalnego i krajowych programów operacyjnych przyśpieszymy rozwój naszej firmy oraz opracujemy i wprowadzimy do oferty innowacyjne produkty i usługi, które na pewno sprostają wysokim oczekiwaniom naszych klientów, gwarantując im bezpieczeństwo każdego dnia. 
Szczegóły

WSPÓŁPRACA

Zdajemy sobie sprawę z tego, że współpraca determinuje rozwój. W myśl tej zasady jesteśmy otwarci na wszelki formy kooperacji, zarówno z firmami jak i uczelniami oraz indywidualnymi osobami (np. studenci, uczniowie, naukowcy), liczy się to co możemy osiągnąć łącząc swoje pomysły i zasoby w celu osiągnięcia satysfakcjonujących obie strony rezultatów.
Szczegóły

Back to Top