perceptus@perceptus.pl, Tel. 801 009 340, 68 326 34 03

B2B

BiznesLink

Od lat współpracujemy z firmą ABC DATA S.A. z siedzibą w Warszawie – jednym z największych polskich dystrybutorów branży IT.

BiznesLink to unikatowe rozwiązanie, stworzone przez firmę ABC Data, łączące w sobie system sprzedaży online klasy B2B oraz obsługę logistyczną zawieranych przez niego transakcji. To przejrzysty, intuicyjny, szybki i wydajny system zakupów przez internet z szeroką ofertą produktów i technologii z różnych branż. Po zarejestrowaniu się otrzymasz dostęp do informacji o cenach, dostępności i parametrach kilkunastu tysięcy produktów.

Błyskawiczny dostęp do bazy kilkudziesięciu tysięcy produktów

BiznesLink daje szerokie możliwości błyskawicznego i nieskomplikowanego dostępu do systemu zakupów internetowych. Nie wymaga instalowania dodatkowego oprogramowania, dzięki czemu można z niego korzystać za pośrednictwem każdej przeglądarki internetowej z dowolnego miejsca na świecie, 24 godziny na dobę.

Intuicyjna obsługa Systemu

Przejrzysty interface BiznesLinka gwarantuje łatwość obsługi niezależnie od posiadanej wiedzy informatycznej. Jednocześnie system spełni oczekiwania najbardziej wymagających kontrahentów. BiznesLink posiada porównywarkę cenową ułatwiającą wyszukiwanie ofert najatrakcyjniejszych cenowo produktów wraz z opisami technicznymi i zdjęciami. Dodatkowym atutem systemu są dedykowane narzędzia do wyszukiwania i zamawiania pamięci, materiałów eksploatacyjnych czy licencji na oprogramowanie.

Bezpieczeństwo transakcji

Mamy świadomość, jak ważna jest dziś poufność danych, dlatego też najnowsze technologie, mechanizmy zabezpieczeń i uprawnień oraz protokoły szyfrujące SSL wykorzystane w BiznesLlink, gwarantują bezpieczeństwo przesyłanych informacji i dokonywanych transakcji.

Back to Top